Image

OFERTA OPON


DO POJAZDÓW OSOBOWYCH

opona 500x500Prawidłowo dobrane oraz dobrej jakości opony to podstawa bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdą Państwo opony zimowe, letnie oraz wielosezonowe.
 

SPRAWDŹ OFERTĘ

DO MASZYN ROLNICZYCH

DO POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ
OPON SEZONOWYCH

Image

MT Moto

to pełny profesjonalizm


W Naszym warsztacie oferujemy kompleksowe usługi. Zajmujemy się zarówno diagnostyką, jak i mechaniką aut osobowych oraz dostawczych. Do naszego warsztatu trafiają zarówno starsze, jak i najbardziej nowoczesne pojazdy wszystkich marek. Nasi mechanicy samochodowi są doskonale wyszkoleni.

Zajmujemy się również wszystkim, co dotyczy opon, kół i felg - sprawne technicznie, profesjonalnie zmontowane - a wszystko to w rozsądnych cenach!

0+
OPON NA PLACU
0%
PROFESJONALIZMU
0%
POZYTYWNYCH OPINII
0 lat
DOŚWIADCZENIA
Image

ZAREZERWUJ TERMIN
JUŻ TERAZ


Uzupełnij formularz, a nasz pracownik
skontaktuje się w ciągu 24h

Powered by BreezingForms

NADSZEDŁ CZAS 
NA BIEŻĄCE NAPRAWY?


Zapoznaj się z usługami warsztatowymi oferowanymi przez naszą firmę.

GEOMETRIA
ZAWIESZENIA 3D

Geometria zawieszenia to zestaw parametrów, który definiuje położenie oraz ruch koła podczas jazdy. Geometria decyduje o stabilności samochodu i jego kierowalności. To, jak jest ustawiona, określa przenoszenie sił między oponami i podłożem. Badanie wykonujemy najnowocześniejszą metodą diagnostyczną.

NAPRAWY
MECHANICZNE

Warsztat samochodowy REIFEN-OPONY jest w stanie zapewnić swoim klientom kompletne doradztwo w zakresie serwisowania każdego rodzaju pojazdu, od samochodów osobowych, poprzez samochody dostawcze, po motocykle. Oferowana gama usług jest bardzo bogata: od przeglądu, po wymianę oleju, od mycia po instalację wyposażenia podnoszącego standard pojazdu.

SERWIS
KLIMATYZACJI

Serwis to już prace przy układzie klimatyzacji polegające na wymianie czynnika i innych elementów poza filtrem kabinowym. Serwis klimatyzacji przeprowadza się rzadziej, ale kontrolę zalecamy raz w  roku. Na kompleksowy usługę składa się szereg czynności, a wykonanie wszystkich może i jest nieco droższe, ale daje pewność, że z układem wszystko jest w porządku.

DIAGNOSTYKA
KOMPUTEROWA

Diagnostyka komputerowa samochodu polega na podłączeniu do auta specjalnego komputera diagnostycznego, czasem określanego również jako tester diagnostyczny. W ten sposób uzyskuje się informacje dotyczące kondycji pojazdu, szczegółowych parametrów wielu podzespołów oraz miejsca występowania i przyczyn usterek

PROSTOWANIE
ALUFELG

Prostowanie felg aluminiowych to nie tylko odtwarzanie rantu, ale i usuwanie bicia felgi czy wypełnianie rys. Aluminium można prostować, toczyć i spawać, ale dobór odpowiedniej techniki uzależniony jest od charakteru uszkodzenia. W wielu przypadkach okazuje się, że za drgania na kierownicy nie odpowiada pofalowana obręcz, a uszkodzona oś felgi. Wówczas naprawa najczęściej nie jest możliwa.

REIFEN&OPONY

NIP PL6060104321
REGON 369577038
KRS 0000952971

ul. Stanisława Staszica 33 i 46
64-600 Oborniki

MOBILE SERVICE

Image

SEND MESSAGE

© 2024 MT Moto Gołańcz.